راه پله فلزی و فرفوژه جدید برای خانه های شیک دوبلکس

پله فلزی و فرفوژه

رابط اصلی بین طبقات خانه های دوبلکس راه پله ی آن می باشد. البته که راه پله این خانه ها باید علاوه بر نقش ارتباط دهنده خود بین طبقات باید بتواند بر زیبایی دکوراسیون خانه نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. از آنجایی که راه پله فلزی و فرفوژه ابعاد کمتری را در بر می گیرند استفاده بیشتری را در بین سایر پله های دوبلکس دارد. ابعاد این پله ها انتخابی بوده و با توجه به اندازه های داده شده شما ساخته می شوند و با توجه به پیشرفت چشمگیر شرکت ها مدل های امروزی بسیار متنوع شده و از نظر زیبایی بسیار منحصر هستند. تکنومتال از شرکت های تهران است که می تواند شما را در ساخت این سازه ی فلزی کمک کند.

برای سفارش انواع پله دوبلکس ساختمان با ما تماس بگیرید :

تلفن : ۰۲۱۷۷۰۰۲۰۲۳

موبایل : ۰۹۱۲۸۶۷۰۱۰۹

پله گرد از انواع پله فلزی و فرفوژه

این پله حول یک میله فلزی که حکم محور را دارد تنیده می شود و پله ها دور آن میله نصب می شود. این پله بسیار فضای کمی را در بر می گیرد و زیبایی خاص خود را دارا می باشد. البته که باید نکات ابتدایی در ساخت آن رعایت شود تا هنگام عبور از آن مشکلی برای افراد به وجود نیاید. به این مدل راه پله پله پیچ نیز گفته می شود که استفاده از آن در مکان های مختلفی از جمله استفاده به عنوان پله دوبلکس، پله اضطراری و… می باشد. البته که مانند مدلی که مشاهده می کنید می توانید برای امنیت بیشتر نرده های بلندتری را نصب کنید.

 

پله گرد آهنی

 

پله گرد فلزی بدون پایه نگه دارنده

در این مدل راه پله فلزی که در آن پله ها را در داخل دیوار نصب می کنند و هیچ پایه ای برای آن در نظر نمی گیرند و به نوعی پله مدرن محسوب می شود و برای خانه هایی با سبک اسپرت بسیار مناسب می باشد. در این پله ها فقط نرده ای را به دیوار نصب می کنند تا جای دستی برای آن در نظر گرفته شده باشد. تمامی قطعات استفاده شده در این سازه فلز می باشد و از هیچ متریال دیگری در ساخت آن استفاده نمی شود. استفاده از این طرح تا حدودی دکوراسیون خانه را بسیار دلنشین تر و به دلیل سادگی کار فضا را بزرگتر نشان می دهد.

 

پله فلزی ساده

 

راه پله فلزی و فرفوژه

این راه پله بیشتر سبک کلاسیک دارد و متناسب با خانه هایی می باشد که دارای فضای بزرگتری باشند چرا که حجم زیادی را در برمی گیرد. در این سازه می توانید از ترکیب فلز و چوب استفاده کنید به طوریکه کف پله ها از چوب بوده و نرده های آن را از نرده های فرفوژه که استفاده کنید. فرفوژه یا گل آهن فلزی است که در دمای بالا آن را فرم داده و به شکل و طرحی زیبا آن را می سازند. البته که امنیت این پله بسیار بالا است چرا که نرده های آن از تراکم بسیار بالایی برخوردار است پس اجسام از بین آنها عبور داده نمی شود و همچنین کودکان نمی توانند خود را از بین آن عبور دهند.

 

راه پله داخل ساختمان

 

راه پله فلزی همراه با شیشه

در این مدل طبق عکس مشاهده می کنید که قسمت اصلی سازه یعنی پله های آن از فلز استفاده می شود ولی به جای نرده از شیشه استفاده می کنند. این سبک بسیار بر نور و بزرگی خانه تاثیر گذار است. این دلیل به خاطر ویژگی ذاتی شیشه یعنی بازتاب نور است اگر جایی که این پله تعبیه شود پنجره باشد این خاصیت چند برابر می شود.

 

راه پله فلزی گرد

 

ساخت راه پله فلزی و فرفوژه

تکنومتال با دو دهه سابقه در ساخت سازه های فلزی آماده ارائه محصولات خود در تهران و سراسر کشور می باشد. محصولات ما عبارتند از: نمای فلزی، اسکلت فلزی، آلاچیق، روف گاردن، پله اضطراری، پله پبچ و… برای دیدن نمونه های ساخته شده و اطلاع از قیمت و شرایط فروش و نصب می توانید از طریق کلیک بر تکنومتال با همکاران ما تماس بگیرید.

 

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های شاخص