طراحی و ساخت انواع پله دوبلکس شیک با قیمت مناسب

انواع پله دوبلکس

امروزه با استفاده از طراحی و معماری می توان فضای خانه های دوبلکس را دو چندان کرد. یکی از مواردی که تاثیر بسیاری هم در زیبایی و هم در متراژ خانه دارد استفاده از انواع پله دوبلکس است از آنجایی که این مورد بسیار حائز اهمیت است طراحان و معماران برای اجرای راه پله دوبلکس حساسیت و دقت بسیاری از خود نشان می دهند. تکنومتال می تواند شما را در طراحی و ساخت انواع پله دوبلکس فلزی یاری دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بااجرای راه پله دوبلکس طرح های مختلف این پله آشنا کنیم.

انواع پله دوبلکس

در گذشته کمتر به پله ها در خانه ی دوبلکس اهمیت داده می شد اما در حال حاضر با توجه به نقش آن در دکوراسیون داخلی خانه و کاربرد آن به عنوان یکی از المان های مهم خانه دارای اهمیت زیادی شده. این پله ها دارای انواع مختلفی هستند چه از نظر جنس و چه از نظر ظاهر سازه. از مهم ترین مدل های موجود: پله دوبلکس فلزی، چوبی، بتنی و شیشه ای است.

برای سفارش انواع پله دوبلکس با ما تماس بگیرید :

تلفن : ۰۲۱۷۷۰۰۲۰۲۳

موبایل : ۰۹۱۲۸۶۷۰۱۰۹

پله دوبلکس چوبی

یکی از پرطرفدارترین متریال در انواع پله دوبلکس این طرح است. در واقع پله دوبلکس چوبی جز راه پله دوبلکس شیک می باشد. مخصوصا که در حال حاضر اکثر سلیقه ها به سمت اسپرت بودن است بیشتر افراد از این مدل استفاده می کنند. آنچه که در رابطه با نرده چوبی راه پله مهم است ترکیب متریال مختلف و قرار گیری آنها در کنار چوب است. علاوه بر نرده ها که در کنار کار وجود دارند کف پله ها را نیز از چوب می سازند. راه پله چوبی می تواند ترکیبی از چند نوع مصالح مثلا شیشه و فلز باشد. به طور کل می توان گفت وسایل چوبی در خانه فضا را دلنشین می کنند.

 

پله دوبلکس چوبی

 

راه پله دوبلکس فلزی

این مدل در طرح گرد طرفداران خاص خود را دارد. در دکوراسیون داخلی خانه خود می توانید پله دوبلکس فلزی را با مصالح دیگر ترکیب کرده و استفاده کنید و ظاهر متفاوتی را ایجاد کنید. این طرح یکی از مدل های مدرن است و می توان آن را به دو دسته ساده و حکاکی شده تقسیم کنیم. تکنومتال می تواند با کیفیت بالا و قیمت مناسب شما را برای داشتن راه پله دوبلکس فلزی کمک کند. از مزایای راه پله فلزی مقاومت بالا و عمر طولانی آن است.

 

راه پله دوبلکس فلزی

 

پله دوبلکس شیشه ای

یکی از انواع پله دوبلکس طرح شیشه ای می باشد. این مدل که به تازگی مورد استفاده عده ی زیادی از افراد قرار گرفته با ترکیب شیشه همراه چوب یا فلز ساخته می شود. حال یا در نرده ها از شیشه بهره می برند یا برای کف پله ها اما برای وصل کردن قطعات شیشه در کنار هم باید از مصالح دیگر استفاده کرد. این طرح یک مدل لوکس به حساب می آید و جز راه پله دوبلکس شیک محسوب می شود. شیشه نمایی بسیار جذاب را به محیط خانه می دهد شیشه با توجه به ویژگی ذاتی خود که انعکاس نور است برای محیط های کوچک بسیار مناسب است چرا که باعث بزرگ جلوه دادن خانه می شود. جالب است که بدانید برای فضا های کوچک و کم جا می توانید از پله دوبلکس گرد استفاده کنید. یکی دیگر از مدل های پله که می توانید استفاده کنید،پله دوبلکس مستقیم است که جز ساده ترین راه پله ها می باشد و با توجه به سادگی آن برای خانه های کوچک بسیار مناسب هستند.

 

پله دوبلکس شیشه ای

 

پله دوبلکس بتنی

این طرح از قدیمی ترین مدل های مورد استفاده در ساخت پله می باشند. در گذشته اجرا راه پله بتنی از انواع پله دوبلکس به صورت ساده و بدون طراحی خاصی انجام می شده است اما امروزه اجرای آن در طرح های مختلف امکان پذیر بوده و طرفدارانی را برای خود دارد. از مزایای آن مقرون به صرفه بودن آن است چرا که به صورت پیش ساخته قابل اجرا است علاوه بر آن دوام بالا و نصب آسان از مزایای دیگر آن است.

 

پله دوبلکس بتنی

 

ساخت انواع پله دوبلکس

تکنومتال یکی از شرکت های موجود در تهران است که با دو دهه سابقه در ساخت سازه های فلزی به مشتریان خود در تهران و سایر نقاط ایران خدمت می کند. برای ساخت سازه ی فلزی خود از جمله: آلاچیق، روف گاردن، استخر پیش ساخته، حفاظ درب و پنجره، پله تاشو و پله دوبلکس فلزی و… می توانید روی شرکت ما حساب کنید. برای دیدن نمونه های ساخته شده و اطلاع از آخرین قیمت و نحوه فروش و نصب با کلیلک بر تکنومتال از طریق سایت با همکاران ما تماس بگبربد.

 

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های شاخص