قیمت پله پیش ساخته استیل

قیمت پله پیش ساخته استیل

قیمت پله پیش ساخته استیل بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود. از آنجا که این مدل پله ها به دلیل مقاومت و کیفیت بالای که دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و در این مطلب قصد داریم تا این مدل پله ها و قیمت آن را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

پله پیش ساخته چیست؟

قبل از بررسی قیمت پله پیش ساخته استیل بهتر است که بدانیم که چه نوع پله های را پیش ساخته می نامند. راه پله های پیش ساخته نمونه ای از سازه می باشد که در ساختمان سازی استفاده می شود. برای ایجاد پله های پیش ساخته از مواد و متریال های مختلفی استفاده می شود و این موضوع باعث تنوع این مدل راه پله ها می گردد. این نوع پله ها طبق استاندارد ساختمان ساخته می شود و در همان ساختمان ها استفاده می گردد. گاهی ممکن است که وضعیت ساختمان به گونه ای باشد که نتوانید از راه پله های پیش ساخته استفاده کنید و باید به صورت ویژه ساخته شود. این روش در مقایسه با اجرا پله پیش ساخته از هزینه بیشتری برخوردار است.

قیمت پله پیش ساخته استیل بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت پله پیش ساخته استیل بر چه اساسی تعیین می شود؟

 

برای ساخت انواع پله پیش ساخته استیل با ما تماس بگیرید:

تلفن: 02177002023

موبایل: 09128670109

 

 

همانطور که گفته شد عوامل مختلفی در قیمت پله پیش ساخته استیل تاثیر گذار است. مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت شامل موارد زیر می باشد:

متراژ، یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت پله پیش ساخته استیل، متراژ پله می باشد.  هر چه متراژ پله درخواستی بیشتر باشد، هزینه بیشتری برای شما به عنوان قیمت پله حساب خواهد شد.

ارتفاع نرده استیل،  هر چه ارتفاع نرده استیل بیشتر باشد هم نصب سخت تری دارد و هم متراژ بیشتری استیل در آن مصرف خواهد شد.

تعداد پیچ و مهره و یراق آلات از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت پله پیش ساخته استیل می باشد که هر چه تعداد پیچ و مهره ها در نصب یک پله استیل بیشتر باشد هزینه بیشتری را شامل خواهد شد.

تعداد اتصالات هم در قیمت اجرای پله استیل تاثیر دارد و هرچه تعداد اتصالات بیشتر باشه هزینه نصب پله بیشتر خواهد بود و قیمت پله استیل گرانتر خواهد بود.

فاصله محل نصاب تا محل نصب نرده؛ هرچه فاصله نصاب از محل نصب نرده استیل بیشتر باشد، هزینه نصب بیشتر خواهد بود.

از نکات مهم دیگر که در قیمت پله پیش ساخته استیل تاثیر دارد، جنس نرده استیل راه پله است. برخی از جنس های استیل هزینه بیشتری دارند.

تعداد پایه های نرده، هر چه تعداد پایه های نرده بیشتر باشه طبیعتا هم متریال استیل به کار رفته بیشتر خواهد بود و هم هزینه اجرا بیشتر خواهد شد.

نحوه محاسبه قیمت پله پیش ساخته استیل

قیمت پله پیش ساخته استیل بر اساس مدل پله، ابعاد کف پله و کیفیت متریال استفاده شده در اجرا محاسبه می شود. ابعاد استاندارد هر کف پله با عرض 30 تا 45 سانتیمتر و طول 60 تا 80 سانتیمتر ساخته می شود. فاصله هر کف پله از یکدیگر بین 17 تا 25 سانتیمتر است و شعاع دایره ای که پله گرد یا پله حول محور می تواند برای آن ساخته شود بین 140 تا 220 سانتی متر است و بر اساس این موارد قیمت پله تعیین می شود.  مورد دیگری که باید در ساخت پله به آن توجه داشت مدل اتصال زانوی مفصلی دو کف پله به یکدیگر است. اگر از شیشه به جای سنگ وچوب برای پا خور پله استفاده شود قیمت قطعات و اتصالات پله استیل گرانتر می شود زیرا باید با روش اتصال اسپایدری یا شاسی و چهار چوب یک پارچه وزن شیشه ها را به ستون و شاسی اصلی پله انتقال داد.

نحوه محاسبه قیمت پله پیش ساخته استیل

انواع پله استیل پیش ساخته

هرکدام از این پله ها خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و قیمت آن ها هم متفاوت می باشد:

  • پله استیل گرد در دو مدل پله مفصلی و پله جوشی
  • پله استیل سفارشی یا پله استیل پیش ساخته
  • پله استیل حول محور یا پله اسپریال
  • پله استیل گرد و پله استیل حول محور

انواع پله استیل پیش ساخته

همانطور که گفته شد قیمت پله پیش ساخته استیل در انواع مختلف متفاوت می باشد اما دو مدل پله استیل گرد و پله استیل حول محور بسیار طرفدار دارد. پله استیل گرد با سطح یک نواخت استیل نمای زیبا به محیط مورد نظر شما می دهد و تلفیق اجزای استیل و شیشه در این مدل بسیار جذاب و زیبا خواهد بود. پله گرد محدودیت پله های سنتی را نداشته و امکان طراحی با هر زاویه ای را به سازنده می دهد و مهم ترین مزیت پله استیل گرد دوام و ماندگاری استیل ضد زنگ است که نیاز به نگهداری و بازسازی پله را برای همیشه بر طرف می کند. اجزا و قطعات پله استیل حول محور یا پله گرد عبارت است از شاسی یا اسکلت فلزی از جنس استیل که معمولا از ترکیب و اتصال لوله و پروفیل استیل 304 ساخته می شود و چهار چوب یا فریم استیل کف پله و روی یا صفحه کف پله که از سنگ یا جوب و شیشه است به همراه یک طرف نرده محافظ که می تواند از انوع نرده های استیل و شیشه ای باشد.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی قیمت پله پیش ساخته استیل پرداختیم و تمام نکات لازم و ضروری تاثیر گذار در قیمت پله پیش ساخته مدل استیل را عنوان کردیم. تکنومتال از مجریان ساخت سازه های فلزی در تهران و کرج می باشد که توانسته با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و در نظر گرفتن قیمت های استثنایی طرفداران خود را پیدا کند. برای اطلاع از شرایط فروش، نصب و آخرین قیمت با کلیک بر تکنومتال اقدام نمایید. هدف ما کسب رضایت 100 درصدی شما عزیزان می باشد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های شاخص