قیمت پله گرد فلزی دست دوم

قیمت پله گرد فلزی دست دوم موضوعی است که امروز قصد بررسی آن را داریم. در واقع امروزه خرید و فروش اجناس دسته دوم بسیار زیاد شده است و گاهی اوقات به دلیل صرفه جویی در هزینه ها اقدام درست و مناسبی است. البته در هنگام خرید محصول دست دوم حساسیت و اهمیت بررسی کیفیت کالا از زمانی که شما قصد خرید جنس نو را دارید، بیشتر است و به این نکته حتما توجه داشته باشید.  در ادامه مطلب همراه ما باشید تا با پله گرد فلزی و قیمت دست دوم آن بیشتر آشنا شوید.

تعریف پله گرد فلزی

در ابتدا قبل از این که قیمت پله گرد فلزی دست دوم را بگوییم بهتر است که بدانیم که چه نوع پله های را گرد فلزی می نامند. پله های که از لحاظ ظاهری گرد و منحنی هستند را پله گرد می گویند که محور اصلی این مدل راه پله ها استوانه ای است. این مدل پله ها  در ویلا ها، منزل های دوبلکس، ساختمان های تجاری، ساختمان های اداری، خارج و داخل ساختمان و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این راه پله ها نسبت به سایر راه پله ها فضای کمتری را اشغال می کنند و به همین دلیل برای ساختمان هایی که فضای کوچکی

.

 

برای اجرای پله دارند و یا برای نصب راه پله محدودیت دارند، بسیار مناسب هستند.

تعریف پله گرد فلزی

برای ساخت انواع پله گرد فلزی با ما تماس بگیرید:

تلفن: 02177002023

موبایل: 09128670109

 

اهمیت پله گرد فلزی

قبل از بررسی قیمت پله گرد فلزی دست دوم بهتر می باشد که با اهمیت و کاربرد پله گرد فلزی آشنا شوید. یکی از مهم ترین مکان های ساختمان، فضای داخلی آن می باشد که با انتخاب متریال مناسب و طراحی شیک و استفاده از پله گرد فلزی می تواند ساختمان شما را خاص و زیبا کند. اجرا و نوع متریال راه پله بسیار مهم است و با استفاده از یک طراحی عالی می توانید فضای داخلی زیبایی داشته باشید. در ادامه طریقه ساخت پله گرد فلزی را بررسی می کنیم.

طریقه ساخت پله گرد فلزی

طریقه ساخت پله گرد فلزی

یکی از مواردی که در قیمت پله گرد فلزی دست دوم تاثیر دارد، نحوه اجرا و ساخت پله می باشد. میزان فضای بازی که در سقف (کف) درنظر گرفته اید تا پله در آنجا نصب شود، به هر شکل و فرمی که باشد ابعاد آن در فرم نهایی و استاندارد بودن یا نبودن پله شما موثر است.

مسلما شما نمی توانید  در فضایی مربع شکل به ابعاد 2 متر در 2 متر پله ای گرد به قطر 3 متر بسازید و یا اگر پله مستقیم بخواهید، نمی توانید پله رفت و برگشتی به طول 3 متر اجرا کنید. صرفا ابعاد فضای باز روی کف زمین یعنی محل شروع پله در پایین را نباید به تنهایی در نظر بگیرید و ابعاد فضای باز در سقف یکی از تعیین کننده هیای اصلی فرم و ابعاد پله می باشد. بنابراین به هنگام طراحی پلان اولیه واحد به فرم پله و فضایی که برای آن اختصاص می دهید بیشتر توجه کنید.

توجه داشته باشید که اگر فرم بازشوی سقف به صورت منحنی و یا گرد باشد فرم پله هم از آن تبعیت می کند و قطعا بخشی از آن و یا تمام آن گرد خواهد بود. اگر فرم مستطیل، مربع و یا چند ضلعی باشد؛ در صورتی که ابعاد مکان را داشته باشید؛ می توانید فرم دایره و یا منحنی در آن طراحی کنید. در این حالت گوشه های شکسته را یا می توان به همان شکل پذیرفت و از آن استفاده کرد و یا می توان متناسب با شعاع پله، گوشه های شکسته را تبدیل به منحنی کرد. که این کار بوسیله نورد و نصب تیرآهن در آن محل ها امکان پذیر است. ارتفاع کف تا کف مشخص کننده تعداد و ارتفاع کف پله ها می باشد. ضخامت سقف در محاسبه سرگیری تاثیر دارد. یمحاسبه سرگیری به این معنی می باشد که، به هنگام پایین آمدن زمانی که به زیر سقف رسید نباید پله به شکلی طراحی و اجرا شود که سر با سقف برخورد داشته باشد. با توجه به نکات و طریقه ساخت پله گرد فلزی می توانیم نتیجه بگیریم که هر پله برای فضای مختص به خود طراحی می گردد. در صورتی که پله پیش ساخته مدنظر شما باشد به دلیل قابلیت تنظیم ارتفاع و تعداد کف پله ها و کشویی بودن این گونه پله ها می تواند به عنوان نوعی نرده بان برای ویدهای کوچک و ابعاد مختلف باشد.

عوامل موثر در قیمت پله گرد فلزی دست دوم

  • هزینه های جانبی اجرای پروژه برای مشتری
  • مراحل اجرای پله
  • قیمت کف پله
  • قیمت نرده پله

کف پله

از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت پله گرد فلزی دست دوم، کف پله می باشد که شامل: صفحه رویین و لبه ها و کاور زیر می باشد که در نهایت به صورت باکس درآمده و فرم آهن کف پله را می پوشاند. لازم است که این نکته را بدانید که برای نصب کف پله از چسب سیلیکون استفاده می شود و این موضوع مانع سایش چوب و آهن می شود و از تولید صدای ناهنجار هم جلوگیری می کند و همچنین باعث طول عمر بیشتر کف پله می شود.

کف پله

کلام آخر

در این مقاله شما را با قیمت پله گرد فلزی دست دوم آشنا کردیم و این مورد باعث می شود تا اهمیت را پله در دکوراسیون داخلی خانه خود را درک کنید و طرح مناسب و به صرفه ای را انتخاب کنید. تکنومتال از مجریان ساخت سازه های فلزی در تهران و کرج می باشد که توانسته با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و در نظر گرفتن قیمت های استثنایی طرفداران خود را پیدا کند. برای اطلاع از شرایط فروش، نصب و آخرین قیمت با کلیک بر تکنومتال اقدام نمایید. هدف ما کسب رضایت 100 درصدی شما عزیزان می باشد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های شاخص