٧ ایده طراحی پله دوبلکس کم جا

پله کم جا دوبلکس

پله دوبلکس کم جا ، همان طور که میدانید پله ها عنصر ارتباطی بین طبقات میباشد و راه رفت و آمد بین طبقات را برای افراد آسان گردند ……رفته رفته از پله ها به عنوان عنصری برای طراحی و دکوراسیون داخلی بهره ببریم

حال، به دنبال چنین باوری قصد داریم نمونه‌های برتر طراحی پله گرد دوبلکس در فضای منازل کوچک تا متوسط را بررسی کنیم. طراحی چشمگیر و منحصر به فرد این پله‌ها ظاهر اصلی خانه‌تان را تحت تاثیر وافری قرار می‌دهد.

پله دوبلکس کم جا

پله گرد تفکیک شده

با توجه به تصویر فوق ، پله های تفکیک شده دارای پاگردی بزرگ و پله های کوچک و نزدیک هم است . همان طور که در تصویر میبینید در کنار هر پله در کنار دیوار یک روشنایی کوچک قرار گرفته است که یکی دیگر از خصوصیات پله گرد تفکیک شده است .

علاوه بر این، خرده سنگ‌های سفید زیر پله گرد پاشیده شده، این کار باعث میشود فضای باز به محیط داخلی غالب شود و شما به چشم فضا را بزرگ تر ببیند .با توجه به این که پله گرد تفکیک شده فضای کمی را اشغال میکند و کوچک است ولی دارای طراحی زیبای میباشد .

پله گرد چوبی شناور

پله گرد چوبی شناور، همان طور که از اسم این پله مشخص است طراحی این نوع پله ها به صورت معلق و خطوط مستقیم و ساده است که از نکات بارز این نوع پله است .

پله گرد چوبی شناور، بیشتر برای منازل کوچک و کم جا مورد استفاده قرار میگیرد که همزمان با به کار بردن این نوع پله اثر معکوسی در منازل دارد ، منازل را بسیار بزرگ تر جلوه میدهد .

پله گرد چوبی شناور کم جا
طراحی پله گرد

پله گرد با نرده نامرئی

پله گرد با نرده نامرئی ، طراحان و متخصصین دکوراسیون به افراد همیشه توصیه کرده‌اند که از نرده‌های کم، سبک وزن، باریک و حتی شفاف به منزله طراحی پله گرد دوبلکس استفاده نمائید. بنابراین، به دنبال پیروی از این قانون، سعی کنید از پله گردهای دوبلکس با نرده‌های شیشه‌ای استفاده کنید. نرده های نامرئی یا شفاف باعث ایجاد امنیت میشوند و همچنین باعث روشن تر شدن محیط و دلبازتر شدن محیط میشود . این نکته مهمی است برای بزرگ تر جلوه دادن منازل کوچک و همچنین زیبا تر شدن منزل.

پله گرد با نرده نامرئی

پله گرد شناور صنعتی

این نمونه از پله گرد دوبلکس یکی از نمونه‌های طراحی پله گردهای شناور می‌باشد. ساختار پله گرد شناور فوق، فولادی بوده و به نظر می‌رسد که تک تک پله‌های آن میان زمین و آسمان معلق مانده است.

دیزاین خوش استایل و کم نظیر پله گرد دوبلکس فوق نشانگر روح دنیای طراحی صنعتی بوده و برای انواع چیدمان و دکوراسیون منازل مدرن و روستیک مناسب می‌باشد.

برای سفارش انواع پله فلزی با ما تماس بگیرید :

تلفن : ۰۲۱۷۷۰۰۲۰۲۳

موبایل : ۰۹۱۲۸۶۷۰۱۰۹

پله گرد کنج دیواری

پله گرد کنج دیوار ، همان طور که از اسم این نوع پله پیدا است در کنج دیوار و نزدیک در ورودی تعبیه می شود و از قابلیت های اصلی این نوع دسترسی آسان و سریع جزء قابلیت‌های مهم آن به شمار می‌رود.

پله گرد کنج دیوار ظاهری بسیار ساده و کوچکی دارد و ساختار تو خالی آن به همراه میز و ابزار روشنایی به زیبایی چشم انداز دامن می‌زند. همین جزئیات کوچک قادرند راه طولانی‌تان را کوتاه‌تر کنند.

دو پله گرد دو استایل

همان طور که در تصویر مشاهده میکنید در این خانه دو پله گرد دوبلکس وجود دارد که هر کدام متناسب برای منازل کوچک یا متوسط ساخته شده اند .

همان طور که در تصویر مشاهده میکنید پله گرد سمت چپ از ساختار کلاسیک برخوردار است و نرده های آن نیز سنتی هستند این در حالیست که در تصویر سمت راست ، پله گرد از ساختار مدرن تری برخوردار است و دارای نرده های بسیار ساده تر است .

دید داشتن از مابین دو پله گرد دوبلکس فوق یکی از مهم‌ترین نکات طراحی آن‌ها به شمار رفته است. دید وسیع مابین دو پله گرد فضا را بزرگ‌تر و دلبازتر جلوه می‌دهد.

پله گرد مارپیچی

پله گرد مارپیچی، جز طراحی کلاسیک به شمار میروند اگر به طراحی کلاسیک علاقه مند هستید، از پله گرد دوبلکس مارپیچ استفاده کنید.

پله گردهای کلاسیک هرگز از مد نمی‌افتند و همچنان جزئی از خانه‌های قدیمی کوچک یا بزرگ به شمار می‌روند.

امروزه طراحی پله گرد دوبلکس مارپیچ بسیار متنوع می‌باشد و بنا به سلیقه مشتریان، نوع سازه و دکوراسیون منازل ساخته و اجرا می‌شوند.

پله مارپیچ

 اجرای راه پله دوبلکس

بعد از آنکه شما پلان پله دوبلکس خود را انتخاب کردید و به براورد قیمت پله گرد در تهران پرداختید، نیازمند انتخاب یک مجری حرفه ای هستید تا با طراحی و ساخت دقیق پله دوبلکس بهترین نتیجه را در اختیارتان قرار داده و از اجرای دکوراسیون داخلی خود لذت ببرید. انواع پله گرد ، پله دکوراتیو ، راه پله فلزی ، پله مستقیم و … که در بالا ذکر شد، زمانی به خوبی به نمایش گذاشته میشود که تیم مجری راه پله دوبلکس ارتفاع پله ، ابعاد پله ، محل قرار گیری پله و …. به درستی تعیین کرده باشد و از بهترین متریال برای ساخت سازه های فلزی استفاده کرده باشد. قیمت پله دوبلکس اگر بسیار ارزان باشد ، قطعا شما هزینه ی خود را دور ریخته اید و اگر بصورت نامعقولی بالا باشد حتما بعدا به این نکته میرسید که ارزش کار بالا نیست اما با یک هزینه ی معقول و به صرفه میتوانید از شرکت ساخت پله دوبلکس ارزان در تهران و کرج بهترین خدمات را دریافت نمایید.

پله گرد فلزی در تهران

اگر تصمیم به ساخت پله دوبلکس و مارپیج از نوع فلزی کرده اید، شما میتوانید از طریق تماس با کارشناسان تکنومتال از قیمت دقیق ساخت و اجرای پله گرد فلزی مطلع شوید. طراحی پله گرد کم جا در این شرکت در انواع مدل های پله گرد باکسی ، پله گرد حول محور ، پله گرد تک محور کنسولی ، پله فرار و … انجام میشود و بسته به میزان متراژ و نوع پله ای که انتخاب کرده اید، این هزینه برآورد خواهد شد.  از جمله مزایای دریافت خدمات طراحی ، اجرا و ساخت پله گرد فلزی در تهران توسط شرکت تکنومتال میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

قبل از اقدام به سفارش پله گرد فلزی ، با ما تماس بگیرید تا با دریافت مشاوره ی رایگان از انواع پله گرد و ابعاد آن اطلاع پیدا کنید و سپس نسبت به سفارش پله دوبلکس تصمیم گیری کنید.

طراحی و پیاده سازی پله دوبلکس کم جا

طرح های به کار رفته درپله دوبلکس کم جا منازل مدرن، چشم انداز خانه های شما را جالب و زیبا میکند . از سویی دیگر  استفاده از آن امنیت و ایمنی فضای داخل منزل یا محل کار شما را دوبرابر می کند. امروزه در معماری مدرن ، بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای پله معمولی  از پله دوبلکس  استفاده کنند.
اگر قصد طراحی و نصب پله دوبلکس در منزل خود دارید، می توانید با مشاورین ما در شرکت تکنومتال  تماس حاصل نمایید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

3 دیدگاه

نظری دهید

پروژه های شاخص