10 مدل استخر سرپوشیده و لاکچری ویلا

استخر سرپوشیده و لاکچری

استخر سرپوشیده و لاکچری ، امروزه استخرها در منازل و ویلا ها مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند که شما میتوانید به راحتی با توجه به مساحت مورد نظر استخری با ابعاد و شکل های متفاوت برای ویلا یا منزل خود انتخاب کنید .در این میان استخر مستطیلی از همه محبوب تر است دلیل این امر نیز به خاطر هزینه کمتر و هم اینکه فضای زیادی از حیاط اصلی یا حیاط خلوت خانه اشغال نمی کند همچنین استخر های مستطیلی به دلیل خواص بودن طراحی قابل تطبیق با هر نوع معماری ساختمان هستند .

 استخر منازل ،  در واقع به عنوان یک فضای لوکس الحاقی به حیات خلوت و یا حیاط خانه و ویلای شما حساب میشوند اما اینکه کدام استخر مناسب برای حیاط ویلا و خانه ی شماست موضوعی است که امروز در مقاله استخر سرپوشیده و لاکچری به آن میپردازیم .

با خواندن این مقاله به موضوعات مانند :استخر با گوشه های خمیده، استخر بالاتر از سطح زمین ، استخرهای بدون لبه، استخر شیشه ای ،استخر های بی نهایت، استخر های کوچیک، استخر جزیره ای، استخر طبقه ای ،تلفیق آبنما و استخر،استخر منازل سر پوشیده آشنا میشوید .

  • استخر با گوشه های خمیده :

برای داشتن یک استخر متفاوت و زیبا شما میتوانید گوشه های استخرتان را زاویه دار یا فرورفته ایجاد کنید که زیبای دو برابر به حیاط یا ویلای شما میدهد.

  • استخر بالاتر از سطح زمین :

مدل دیگر که شما میتوانید استخرتان را طراحی کنید این است که استخر را از سطح زمین بالاتر قرار دهید و یک رنگ زیبا متناسب با طراحی منزلتان برایش انتخاب کنید .

برای سفارش انواع استخر پیش ساخته با ما تماس بگیرید :

تلفن : ۰۲۱۷۷۰۰۲۰۲۳

موبایل : ۰۹۱۲۸۶۷۰۱۰۹

  • استخرهای بدون لبه :

این گونه استخر ها حس اقیانوس بی نهایت را به شما میدهد و شما میتوانید از این گونه استخر ها در منازل یا ویلای خود استفاده کنید .

استخر سر پوشیده

  • استخر شیشه ای :

برای داشتن یک استخر خصوصی تر میتوانید به راحتی با استفاده از فلز و شیشه یک سقفی برای آن ایجاد کنید .

 

  • استخر های بی نهایت :

زمانی که حیاط منزل شما یا ویلای شما بسیار بزرگ است شما میتوانید در آن از استخر های بی نهایت استفاده کنید. همچنین میتوانید استخرهای بی نهایت را با اشکال متفاوت ترکیب نمایید و انتخاب اشکال مدور برای استخرها می تواند جلوه ی منحصر به فردی به فضای شما ببخشد.

نکته : اگر ویلای شما لب ساحل است پس بهترین ایده برای شما استفاده از استخر بی نهایت و تلفیق آن با دریاست، مطمئنا این استخر در فضای حیاط ویلای شما خواهد درخشید.

  • استخر های کوچیک :

همان طور که میدانید استخر های کوچک مناسب برای منازلی است که فضای زیاد بزرگی ندارند شما میتوانید با ایجاد کردن یک استخر کوچک در کنار حیاط و نورپردازی های در جلوی آن جلوه آن را دو برابر کرد .

 

  • استخر جزیره ای :

همان طور که از اسم این نوع استخر پیداست دارای نمای جزیره ای است و این نوع استخر ها دارای زیبای چشمگیری هستند . برای داشتن یک جزیره بی نظیر در کنج حیاط ویلای خود کافی است از یک متخصص کمک بگیرید. البته پیش از هر چیز هزینه ساخت استخر شنای خانگی را در نظر بگیرید!

  • استخر طبقه ای :

استخر های طبقه ای گونه ای منحصر به فرد از استخرهای خانگی است که چهره ی جذابی را به فضای باغ و یا ویلای شما می بخشد.

 

  • تلفیق آبنما و استخر :

تلفیق آبنما با استخر و لذت صدای آبشار و آرامش جنگل در باغ کوچک خانه ی شما می تواند یکی از لذت بخش ترین ایده های استخر منازل  باشد.

 

  • استخر منازل سر پوشیده :

اگر شما نمیتوانید از لذت شنا کردن زیر آفتاب بگذرید میتوانید بخشی از فضای استخر خود را زیر آلاچیق فلزی استراحتگاه خود بیاورید .

استخر لاکچری سرپوشیده

طراحی و پیاده سازی استخر منازل و ویلا های لاچکری  :

طرح های به کار رفته در ساخت استخر سرپوشیده و لاکچری  ،  میتواند مکان تفریحی در منزل شما ایجاد کند همچنین میتواند کاربرد صنعتی برای شما به وجود آورد مانند : استخر پرورش ماهی … امروزه افراد سعی دارند به جای هزینه های زیاد همچنین زمان طولانی برای رسیدن به خواسته هایشان از راه میانبر استفاده کنند  که استخر منازل یا ویلا ها  ایده بسیار خوبیست.

اگر قصد طراحی و نصب  استخر در منازل یا ویلا های خود دارید، می توانید با مشاورین ما در شرکت تکنومتال  تماس حاصل نمایید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

 

 

نظری دهید

پروژه های شاخص