12 ایده جذاب طراحی و ساخت تاب فلزی

قیمت تاب فلزی

تاب از انواع وسایل بازی برای تفریح کودکان است علاوه بر کودکان افراد بزرگسال نیز می توانند از تاب برای انجام فعالیت هایی مثل مطالعه، استراحت و آرامش گرفتن و… استفاده نمایند. تاب ها از جنس های مختلفی ساخته میشوند که تاب فلزی فروش بیشتری در میان انواع تاب ها دارد و دلیل آن استحکام بالا و ایمنی و ضد رنگ بودن این مدل است. تاب فلزی فضایی مدرن و امروزی را به وجود می آورد. در ادامه انواع مدل برای طراحی و ساخت تاب فلزی را در اختیارتان می گذاریم:

1.ساخت تاب فلزی حیاطی

اگر حیاط خانه نسبتا بزرگی دارید و منظره ی زیبایی دارد محل خوبی برای به کار بردن یک تاب فلزی است. افرادی که دوست دارند در حیاط خود تاب داشته باشند می توانند از تاب های بزرگ، کوچک و یا گرد استفاده کنند.

 

تاب لاکچری حیاط
تاب لاکچری حیاط

2. تاب فلزی پارکی

وسیله های بازی که در پارک ها مورد استفاده قرار می گیرند چون همیشه در شرایط مختلف آب و هوا هستد باید محکم بوده و ضد زنگ باشند. پس ساخت تاب فلزی یک انتخاب ایده آل است. بسیاری از افراد زمانی که از فلز نام برده میشود تفکر آنها به سمت آهن کشیده میشود در صورتیکه فلز کاملا ویژگی هایش با آهن متفاوت است. شرکت تکنومتال با بهره گیری از بهترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در راستای درب و پنجره، روف گاردن، پله تاشو و تاب فلزی است.

 

 

3.تاب فلزی باغی

استفاده از این طرح در باغ ها و ویلا ها بسیار متداول شده است که هم کاربرد دارد و هم جلوه زیبایی نیز به منظره می بخشد. تاب های فلزی فرفوژه، دونفره، سه نفره، راحتی و ریلکسی که جزو تاب فلزی فانتزی اند گزینه هایی برای ساخت تاب فلزی باغی هستند.

تاب فلزی
تاب فلزی

 

 

4. تاب فلزی خانگی

افرادی که دارای کودک در سنین پایین هستند تمایل به ساخت تاب فلزی خانگی دارند. افرادی نیز به دنبال خرید تاب خانگی هستند پس سازندگان اقدام به تولید آن کرده.

5. تاب همراه با سایبان

برخی از مدل های تاب فلزی همراه با سایبان ساخته میشوند تا برای بودن در زیر نور خورشید مناسب باشند. معمولا در قسمت صندلی این مدل تاب ها از تشکچه هایی استفاده میشود تا راحتی بیشتری برای فرد به وجود بیاید.

6. صندلی آویز فلزی

این مدل را در دنج ترین بخش فضای باز منزل خود قرار دهید. این مدل از طریق قسمتی فنری از سقف آویزان میشود شما میتوانید با مطالعه کردن و استراحت کردن بر آن لذت ببرید. این مدل گستردگی زیادی دارد که در طرح های مختلف در بازار عرضه میشوند.

 

قیمت تاب فلزی ساده
قیمت تاب فلزی ساده

 

7. صندلی هاموک با زیر ساخت فلزی

این نوع صندلی معلق ظاهری شبیه ننو یا همان گهواره ی بزرگ داشته ولی بر خلاف ننو این مدل به یک نقطه مرکزی متصل بوده و یا بر سازه ای فلزی سوار شده است.

8. تاب لژ دار یا صندلی همراه با پایه

مدلی دیگر از صندلی های آویز هستند که اصطلاحا به آنها تاب لژ دار گویند. این مدل ترکیبی از ویزگی های صندلی آویز و هاموک هستند. علاوه بر نشستن می توان پاهای خود را بر روی آن بگذارید. ساخت تاب فلزی یه این شکل مقداری هزینه براست.

برای سفارش تاب با ما تماس بگیرید :

تلفن : ۰۲۱۷۷۰۰۲۰۲۳

موبایل : ۰۹۱۲۸۶۷۰۱۰۹

9. تاب فلزی دو نفره

وجود این تاب به فضای موجود وابسته است. این تاب برای گفتگو دوستانه و قرار ملاقات دونفره است علاوه بر این از خاصیت آرامش بخشی این تاب نمی توان گذشت. جنس این تاب ها غالبا فلز بوده زیرا باید وزن بالایی را تحمل کرده و هم این مدل متناسب استفاده در باغ و ویلاهاست که در مجاورت نور خورشید و رطوبت است پس باید جنس ضد زنگی داشته باشند.

 

 

آموزش ساخت تاب ساده
آموزش ساخت تاب ساده

10. تاب ریلکسی

اگر بعد یک روز سخت نیاز دارید که خستگی را دور کنید یا می خواهید اوقات خوشی را بگذرانید به یک تاب راحت نیاز دارید. در ساخت تاب فلزی ریلکسی با ایجاد حرکت آهسته به شما احساس آرامش را منتقل کرده و همچنین می توان از آن به عنوان محلی برای مطالعه یا خواب استفاه کرد. در ساخت این مدل در نظر گرفتن ابعاد محلی که سازه را در آن قرار داده میشود مهم است.

11. تاب سقفی

قبل از توجه به جنبه فنی مطمئن شوید که مکان مناسبی برای تاب انتخاب کرده اید. مکان انتخابی باید به اندازه 1 متر از جلو و عقب فضا داشته باشید. عاقلانه است که 50 سانتی متر برای حرکات اضافی نیز در نظر بگیرید. حتما باید پشتیبانی ساختار زیادی داشته باشید زیرا باید سقف مورد نظر چند صد کیلو وزن را تحمل کرده تیرچه های 8 * 2 به آسانی می تواند وزن تاب را تحمل نماید.

 

12. تاب مانلی

یکی از راه های آرام کردن کودکان استفاده از تاب است. تاب های شورتی و فنری که از میله ای فلزی آویزان می شوند از انواع تاب خانگی است اما به دلیل پاین بودن سطح امنیت و ایمنی آن استفاده از آن را توصیه نمی کنیم. تاب مانلی با داشتن پایه ای فلزی خاطر شما را از لحاظ ایمنی و امنیت راحت می کند.

 

استفاده از تاب فلزی

در ساخت تاب فلزی باید موارد زیادی را از جمله جنس و مدل را در نظر گرفت که خوب در نظر گرفتن ویزگی های تاب کار هر کسی نیست. تکنومتال با رعایت استانداردهای ساخت سازه های فلزی اماده ارائه خدمات همچون ساخت پله فلزی در تهران و ساخت پله گرد در کرج و …. به شما مشتریان گرامی است. برای اطلاع از قیمت و انواع مدل تاب با کلیک بر روی تکنومتال با ما از طریق سایت ارتباط بر قرار کنید.

 

2 دیدگاه

نظری دهید

پروژه های شاخص