4 ایده خلاقانه استفاده از فضای زیر پله فلزی و چوبی + تصاویر

فضای زیر پله

پله ها در خانه های دوبلکس نیازمند فضای بزرگی برای ساخته شدن هستند که البته می توانیم از فضای زیر پله با استفاده از ایده هایی خلاقانه استفاده ای مفید و موثر داشته باشیم. استفاده از فضای زیر پله مربوط به متریال پله نیست یعنی بهره گیری از این محیط ربطی به جنس راه پله ندارد. ما راه پله های چوبی و فلزی در انواع مدل ها را دیده ایم اما نکته هایی که به آن توجه نمی گردد در نگاه اول هماهنگی مدل راه پله با توجه به دکوراسیون خانه و محیطی است که می خواهیم در آن راه پله را نصب کنیم دوم فضاهایی است که در راستای ساخت پله ایجاد می شود و می توان از آنها استفاده کنیم. از شرکت های تولید کننده پله های فلزی دوبلکس تکنومتال است که می تواند شما را در ساخت راه پله مناسب منزل تان یاری دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با چند ایده بکر برای استفاده از زیر پله آشنا کنیم.

استفاده از فضای زیر پله به عنوان دکور

طبق عکسی که برای شما ارائه کردیم در زیر پله فلزی فضای خالی ایجاد شده است که می توانید با دکوری از جنس خود پله یعنی همان فلز فضایی را برای گذاشتن گلدان ها، تابلو نقاشی، قاب های عکس، آکواریومی کوچک و… باب سلیقه خودتان دیزاین کنید. همچنین می تواند درب هایی را برای قفسه ها در نظر بگیرید و در این قفسه ها وسایل پذیرایی خود را قرار دهید.

 

دکور زیر پله ها

 

ایجاد دکور چوبی در زیر پله

در فضای زیر پله چوبی می توانید خودتان با ساختن قفسه هایی از جنس چوب آنجا را مورد استفاده قرار دهید. با توجه به تصویری که می بینید حتی می توانید قسمتی را به عنوان قفسه ای مخفی در نظر گرفته و از آن به عنوان یک انباری کوچک در خانه بهره بگیرید. البته که غیر از آن قفسه مخفی می توانید از نمای جلو این باکس ها به عنوان دکور و یا گذاشتن وسایل پذیرایی استفاده کنید.

 

ساخت انباری زیر پله

 

ساختن یک کتابخانه در فضای زیر پله

چه بسا اگر اهل مطالعه هستید و به این دلیل کتاب های بسیار زیادی را دارا می باشید که می خواهید به طور دائم به آنها دسترسی داشته باشید می توانید از زیر پله به عنوان کتابخانه ای شیک بهره بگیرید. اینکار را هم می توانید با خلاقیت و توانایی خود بسازید و هم اینکه کار را به یک دکوراتور بسپارید.

 

کتابخانه زیر پله دوبلکس

 

داشتن گلخانه ای زیبا

یکی از استفاده هایی که از فضای زیر پله می توان کرد ایجاد گلخانه ای کوچک و دلنشین است. بهره درست از این خلاقیت بستگی به توانایی بیشتر شما دارد چرا که ابتکار شما در انتخاب گل بسیار مهم است. انتخاب درست بهره بیشتر از گل های آپارتمانی است تا گل هایی که نیازمند نور و فضای باز می باشند. همچنین استفاده از گل هایی که در کنار هم ترکیب زیبایی را ایجاد کنند نیز نکته ای است که نباید فراموش کنید. این زمینه نیز می تواند با توانایی و خلاقیت شما ایجاد شود اما اگر وقتی برای اینکار ندارید دکواتور ها آماده کمک به شما می باشند.

 

باغچه زیر پله

ساخت پله فلزی دوبلکس و پله پیچ

تکنومتال از شرکت های ساخت انواع سازه های فلزی در تهران و سراسر کشور می باشد که می توانید تولید پله فلزی مورد نیاز خود را به آن بسپارید. دیگر محصولات این شرکت: آلاچیق، نمای فلزی ساختمان، تاب فلزی لاکچری برای ویلا، اسکلت فلزی، استخر فایبر گلاس، حفاظ درب و پنجره، انواع درب پارکینگ و… می باشد. برای دیدن نمونه های تولید شده و اطلاع از قیمت و شرایط فروش و نصب می توانید با کلیک بر تکنومتال با ما تماس حاصل نمایید.

 

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های شاخص