7 مدل حفاظ پنجره + تصاویر

عکس حفاظ پنجره زیبا و شیک

مدل های حفاظ پنجره ، همان طور که میدانید امروزه راه کارهای زیادی برای حفاظت از ساختمان ها ی مسکونی ، تجاری …. به وجود آمده است یکی از این راه های حفاظتی استفاده از مدل های حفاظ پنجره و در میباشد که شما بتوانید با خیال راحت از رخ دادن بسیاری از حوادث در امان باشید . همچنین شما میتوانید با انتخاب حفاظ ( پنجره و در ) زیبا نمای ساختمان مسکونی و تجاری خود را نیز زیباتر کنید

با خواندن این مقاله به موضوعات مانند : حفاظ پنجره بازشو و تاشو ، حفاظ پنجره مدرن ، حفاظ پنجره ساده پروفیلی چیست ؟ حفاظ پنجره فرفورژه طرح دار چیست ؟ انتخاب بهترین طرح و مدل حفاظ پنجره به عوامل متعددی بستگی دارد ، آشنا میشوید .

حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره بازشو و تاشو :

همان طور که میدانید انواع نرده های حفاظتی برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی شده است که بعضی از حفاظ های پنجره دارای ساختار ساده و بعضی از آن ها ساختار پیچیده دارند و در این میان حفاظ پنجره بازشو و تاشو جزو ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی محسوب میشود .

نصب نرده حفاظ پنجره تاشو میتوان از ورود سارقین به داخل منازل مسکونی و تجاری جلوگیری کرد. در واقع میتوان گفت این نوع سازه فلزی جزو درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی از جمله پنجره است. حفاظ بازشو پنجره به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه بازشو را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

حفاظ پنجره مدرن :

حفاظ پنجره آهنی مدرن ، میتوان گفت بیشتر برای ساختمان های تجاری مناسب است. زیرا بیشتر در موارد حفاظتی مورد استفاده قرار میگیرد و زیبای چندانی ندارد. البته قابل ذکر است حفاظ پنجره های مدرن برای منازل نیز مورد استفاده قرارمیگیرند.

نکته : البته کافیست رنگ حفاظ رو با سایر لوازم یا رنگ دیوارها، هماهنگ کنید و از یک حفاظ پنجره طرح ساده و شیک، یک دکور ست بسازید.

میله‌های فلزی، در واقع یکی از محبوب‌ترین انواع محافظ‌های کلاسیک، برای انواع پنجره هستند که همچنان هم برای ساختمان‌های اداری، کارگاه‌ها یا کارخانه ها،  یک گزینه مناسب محسوب میشوند.

با نصب حفاظ‌های پنجره خیلی شلوغ  مانند فرفرژه، خودتون را از لذت تماشای زیبایی‌ها بیرون ساختمان محروم نکنید. تنها نصب یک حفاظ پنجره مدرن ساده با گلنرده های کم و مطمئن کافیست!

حفاظ پنجره آلومینیوم

حفاظ پنجره ساده پروفیلی چیست ؟

حفاظ پنجره آهنی ساده و شیک ، در واقع برای افرادی که ساده پسند هستند و همچنین برای افرادی که از این نوع حفاظ برای محل کار خود میخواهند استفاده کند گزینه مناسبی محسوب میشود. چون بیشتر از ظاهر، کاربرده حفاظه که اهمیت دارد. البته که کافیست رنگ حفاظ رو با سایر لوازم یا رنگ دیوارها، هماهنگ کنید و از یک طرح ساده، یک دکور ست بسازید.

حفاظ پنجره فرفورژه طرح دار چیست ؟

مشخصا هر ساختمان و هر نمایی علاوه بر زیبایی به محافظت از ورودی ها از جمله پنجره نیز نیاز مبرم دارد. محتمل است در بسیاری از نماهای ساختمان و در قسمت های دیگر پنجره هایی نصب گردیده باشند که از ملزومات هر ساختمان به شمار می رود. این پنجره ها در اکثر مواقع نیاز به حفاظ آهنی دارند تا از خطراتی مثل ورود غیر مجاز افراد به منزل، دزدی و سایر موارد در امان باشند. انواع متفاوت و مختلفی از حفاظ پنجره موجود است ولی یکی از بهترین نوع آن ، طرح حفاظ پنجره فرفورژه می باشد چرا که هم مقاومت بالایی دارد هم اینکه در برابر کثیف شدن و آلودگی های خارجی که ممکن است بوجود بیاید در امان می باشد. از طرفی نیز به وقت نماشویی نیز راحت تر شسته می گردد.

عکس حفاظ پنجره

انتخاب بهترین طرح و مدل حفاظ پنجره به عوامل متعددی بستگی دارد :

  • مکان نصب حفاظ پنجره : اگر محل سکونت شما در ساختمان در طبقه همکف یا پایین تر است نیاز به حفاظ کشی کلی است .
  • جنس حفاظ تولیدی پنجره :  ممکن است طراحی حفاظ های پنجره برای بعضی از افراد مهم باشد بس باید دقت شود که استفاده از جنس استیل برای حفاظ در و پنجره نمی توان با این نوع جنس طراحی انجام داد..
  • قیمت و هزینه ساخت حفاظ پنجره : این عامل نیز در تعیین مدل حفاظ پنجره بسیار دخیل می باشد که با کسب اطلاعات از کارشناس آهنگری حفاظ پنجره می توانید به راحتی حدود قیمت را بدست آورید.
  • رنگ حفاظ پنجره : انواع حفاظ پنجره ساده و شیک:  رنگ های زیبایی وجود دارند که به راحتی می توانید آن ها را با دیوارهای خود هماهنگ و ست کنید.

طراحی و پیاده سازی انواع حفاظ پنجره  :

طراحی و پیاده سازی مدل های حفاظ پنجره  در ساختمان ها و ادرات  مدرن ،باعث امنیت بیشتر منازل شما همچنین زیبای بیشتر نمای ساختمان شما میشود و در این میان استفاده از حفاظ پنجره نوع آهنی فرفورژه از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. دلیل آن هم اهمیت اساسی امنیت در طراحی و نصب این بخش از ساختمان است. البته، امروزه حفاظ هایی به بازار آمده است که شاید اگر پای امنیت ساختمان هم وسط نبود، باز هم برای زیبایی آن‌ها را نصب و استفاده می‌کردیم .

اگر قصد طراحی و پیاده سازی انواع حفاظ پنجره برای  نمای ساختمان خود را دارید، می توانید با مشاورین ما در شرکت تکنومتال  تماس حاصل نمایید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

نظری دهید

پروژه های شاخص