معرفی پله تاشو فلزی برای فضاهای کوچک

پله تاشو

وجود نداشتن فضای کافی در برخی ساختمان ها از گذاشتن پله ها در سایز بزرگ و عریض جلوگیری می کند. پله تاشو فلزی و یا چوبی از راهکار هایی برای بهره گیری درست از فضای کوچک است. پله های تاشو در دو مدل دستی و برقی هستند. در این مطلب ما به معرفی و مزایای این مدل پله میپردازیم:

مجاز نبودن در فضایی برای استفاده از پله بزرگ و ثابت

پله تاشو فلزی و چوبی پله ای است با قابلیت باز و بسته شدن. اجرا این مدل در فضاهایی است که برای دسترسی به فضای دیگر امکان استفاده از راه پله ی بزرگ و ثابت ندارد. این پله ها گزینه مناسب برای افرادی است که می خواهند اندازه پله قابل تنظیم باشد و یا اینکه پله دیده نشود.

پله تاش فلزی
پله تاش فلزی

دسترسی به پشت بام با پله تاشو فلزی و چوبی

همانطور که گفته شده به دلیل کوچک بودن بنا ها و برای استفاده بهتر از فضا و همچنین بزرگ نشان دادن محیط خانه در خانه هایی که دسترسی به پشت بام نیاز به راه پله داشته که این کار هم محیط زیاد را اشغال کرده و هم مستلزم هزینه زیادی است ما استفاده از این مدل پله را به شما پیشنهاد می کنیم.

استفاده از پله تاشو به عنواند تزیینات

امروزه پله ها نه تنها به عنوان بخش کاربردی در ساختمان بلکه به عنوان یک عنصر تزیینی در دکوراسیون داخلی و خارج هم نقش دارند. استفاده از پله تاشو فلزی یا حتی ریلی و نردبانی می تواند بهترین انتخاب برای رسیدن به امر دکور خانه باشد. شرکت تکنومتال با طراحی بهترین مدل های پله تاشو می تواند شما را در این مورد یاری کند.

برای سفارش انواع پله فلزی با ما تماس بگیرید :

تلفن : ۰۲۱۷۷۰۰۲۰۲۳

موبایل : ۰۹۱۲۸۶۷۰۱۰۹

ساده بودن طراحی و هزینه پایین ساخت پله ی تاشو

امروزه یراق آلاتی در بازار موجود است که می توانید با استفاده از آنها پله تاشو فلزی، نردبانی و ریلی سفارش دهید یا اینکه خودتان بسازید. این مدل پله بسیار کم جا میگیرد و می توانید به راحتی آن را در مکان مورد نظر تعبیه و نصب کنید.

نصب راحت پله تاشو

پیش از اجرا پله تاشو لازم است دهانه محل نصب را اندازه گیری کنید. اندازه دهانه دقیقا باید با ابعاد محصول مطابقت داشته باشد. برای نصب لازم است که پایه و ابزار از قبل آماده شود. معمولا یک استاد کار در محل نصب با تجهیزات مخصوص کار نصب را انجام میدهد.

استحکام پله تاشو فلزی

پله های تاشو غالبا به صورت فلزی است. فلز که در برابر زلزله، آتش سوزی و… مقاوم بوده و با ویژگی ذاتی خودش استحکام بالایی دارد.

 

پله تاشو فلزی
پله تاشو فلزی

نصب پله تاشو فلزی

اگر با خواندن این مقاله تصمیم خود را برای نصب و استفاده از این مدل پله گرفتید فقط کافی است با ما تماس بگیرید. شرکت تکنومتال با ارائه خدمات در زمینه درب و پنجره، آلاچیق، انواع راه پله و روف گاردن فلزی با بهترین کیفیت به شما عزیزان کمک می کند. برای اطلاع از آخرین قیمت و شرایط فروش و نصب کافی است با کلیک بر روی کلمه تکنومتال از طریق سایت با ما تماس بگیرید.

2 دیدگاه

نظری دهید

پروژه های شاخص